Με αφορμή την έναρξη της νέας σεζόν, η Athens Goalkeepers Academy ευχαριστεί θερμά τους χορηγούς της Elemis Constructions και soccersport.gr, για τη διαρκή υποστήριξή τους! Μάς δίνει δύναμη και ενισχύει το όραμά μας. Το ποδόσφαιρο είναι ομαδικό άθλημα μέσα και έξω από τις τέσσερις γραμμές, γι’ αυτό μαζί… χτίζουμε καριέρες!
![](https://agatraining.com/wp-content/uploads/2024/07/13o-Goalkeeping-Camp-Semoinar-2024-Athens-Goalkeepers-Academy-16X9-768x432.jpg)
Day 4: Γιορτινή αυλαία στο 13ο Goalkeeping Camp & Seminar της Athens Goalkeepers Academy
Ο καθηγητής του MIT, κ. Ανδρέας Καρατσώλης, προσέλκυσε το ενδιαφέρον αθλητών, προπονητών και γονέων με ένα εξαιρετικά ενδιαφέρον σεμινάριο