Η καλή προπόνηση απαιτεί και καλή διατροφή! Ευχαριστούμε θερμά την κυρία Μαρία Σαμιωτάκη και τον κύριο Βασίλη Κέτσο οι οποίοι εξασφάλισαν φρέσκα και πολύ γευστικά φρούτα, όπως και άλλες μεταπροπονητικές τροφές, στους αθλητές μας που παίρνουν μέρος στο Καλοκαιρινό Camp Προετοιμασίας Τερματοφυλάκων by AGA, τηρώντας πάντα τα απαραίτητα μέτρα υγιεινής!
![](https://agatraining.com/wp-content/uploads/2024/07/13o-Goalkeeping-Camp-Semoinar-2024-Athens-Goalkeepers-Academy-16X9-768x432.jpg)
Day 4: Γιορτινή αυλαία στο 13ο Goalkeeping Camp & Seminar της Athens Goalkeepers Academy
Ο καθηγητής του MIT, κ. Ανδρέας Καρατσώλης, προσέλκυσε το ενδιαφέρον αθλητών, προπονητών και γονέων με ένα εξαιρετικά ενδιαφέρον σεμινάριο